שאלות ותשובות

אנחנו מכשירים כלבי שירות וכלבי ליווי ותמיכה רגשית שגדלו אצלנו וזו היא דרך העבודה המועדפת עלינו כי בה אנחנו יכולים להבטיח שתקבלו כלב שעבר הכשרה ייעודית מיומו הראשון. במידה ויש לכם כלב צעיר שבכל זאת תרצו להכשיר נוכל לבחון אפשרות זו. במידה והכלב יתאים לדרך ההכשרה שלנו נוכל לאמן אותו ולראות האם בסופו של דבר הוא יוכל לקבל את ההסמכה.

כלב שירות עובר הכשרה ארוכה ומקיפה ונותן מענה נרחב בבית ומחוצה לו. כלב ליווי ותמיכה רגשית עובר הכשרה קצרה יותר וההתמקדות היא על מענה בתוך הבית ולא במרחב הציבורי. כלב ליווי ותמיכה לא זכאי לתעודה ולנגישות למרחב הציבורי.

בסוף תהליך ההכשרה הכלב עובר מבחן נגישות למרחב הציבורי. כלב שירות שהוסמך זכאי לתעודה ולוסט ויכול להיכנס לכל מקום במרחב הציבורי.

צוות המרכז מלווה את כלב השירות לאורך כל חייו ככלב שירות. אנחנו מקיימים לפחות מפגש לחצי שנה ומבחן נגישות שנתי למרחב הציבורי.

לרוב אנחנו מכשירים כלבים מסוג לברדור או גולדן רטריבר. במידה ויש בקשה לגזעיים אחרים נוכל לבחון את הנושא.

חד משמעית לא. כלב שירות הוא הרבה מעבר לכלב ממושמע ומאולף. יש לו תפקיד חשוב ולכן הוא עובר הכשרה ארוכה ומדויקת. כלב שירות צריך לתת מענה ספציפי לאדם אותו מלווה ועליו לבצע מספר התנהגויות כדי לעשות זאת. את ההתנהגויות עליו לבצע במרחב הבית וכן במרחב הציבורי בצורה טובה ומבלי להיות מוסח מהגירויים השונים בסביבה. תעודת כלב שירות נושאת עמה הוכחה להכשרה שהכלב עבר וכן אחריות על התנהגות הכלב כלפי האדם וכלפי הסובבים במרחב הציבורי.

פתיחת שיחה עם נציג
זמינים גם בוואטסאפ
שלום,
נשמח לעזור לך, לחץ\י כאן ליצירת קשר בוואטסאפ
דילוג לתוכן